Türk Telekom, Beyhanlı Öğrencileri Mağdur Etti

Koronavirüs nedeniyle eğitimin online yapıldığı bugünlerde 3.500 nüfuslu Elazığ'ın Palu İlçesine bağlı Beyhan beldesinde internet erişimi kesildi. İnternetin olmadığı beldede vatandaşlar ve öğrenciler büyük bir mağduriyet yaşıyor...

PAYLAŞ
Türk Telekom, Beyhanlı Öğrencileri Mağdur Etti
Koronavirüs nedeniyle eğitimin online yapıldığı bugünlerde 3.500 nüfuslu Elazığ’ın Palu İlçesine bağlı Beyhan beldesinde internet erişimi kesildi. İnternetin olmadığı beldede vatandaşlar ve öğrenciler büyük bir mağduriyet yaşıyor...
Elazığ Yeni Haber - Elazığ Yeni Haber

Elazığ'ın Palu ilçesine bağlı Beyhan Beldesinde bir süredir internet erişiminin kesildiği, ilgili kurumların herhangi bir girişimde bulunmadığı öğrenildi. 

Şehrin en büyük beldedelerinden biri olan Beyhan'da yaklaşık 2 aydır internete erişim sağlanamadığını söyleyen vatandaşlar, özellikle öğrencilerin bu konuda büyük sıkıntı yaşadığını kaydettiler. 

Pandemi nedeniyle eğitimin online yapıldığı bu süreçte internetin olmamasından kaynaklı büyük bir mağduriyet yaşandığını aktaran belde halkı, yaşanan bu sorunu ilgili kuruma bildirdiklerini ancak Türk Telekom İl Müdürünün konuya duyarsız kaldığını aktardılar. 

Mağduriyetin daha çok sürmesinden endişe eden vatandaşlar ve öğrenciler Elazığ Valisi Erkaya Yırık'a ve İl Milli Eğitim Müdürlüğüne seslenerek, bu sorunun biran önce giderilmesini talep ettiler.

Öte yandan uzaktan eğitim gören öğrencilerin birçok dersten faydalanamadıkları ve bu yüzden sınavlara giremeyerek başarısız kaldıkları öğrenildi.

 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN