Ankara'da ki Festivalde Elazığ Standına Yoğun İlgi

Elazığ Belediyesi Gençlik Meclisi, Ankara'da Millet Bahçesi'nde AK Parti Yerel Yönetimler Başkanlığı tarafından gençlere yönelik düzenlenen 'Tam Bana Göre Festival'ine katıldı.

PAYLAŞ
Ankara'da ki Festivalde  Elazığ Standına Yoğun İlgi
Elazığ Belediyesi Gençlik Meclisi, Ankara’da Millet Bahçesi’nde AK Parti Yerel Yönetimler Başkanlığı tarafından gençlere yönelik düzenlenen "Tam Bana Göre Festival"ine katıldı.
Elazığ Yeni Haber - Elazığ Yeni Haber

Elazığ Belediyesi Gençlik Meclisi, Ankara’da gençlere yönelik düzenlenen "Tam Bana Göre Festival"ine katıldı. 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın açılışını gerçekleştirdiği festivalde, Elazığ Belediyesi Gençlik Meclisi’nin açtığı stantta gençlerle bir araya gelen Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, gençlere yönelik yapılan hizmetler hakkında ziyaretçilerle sohbet etti.

''GENÇLERE YAPILAN HİZMETLER ANLATILDI''
Elazığ Belediyesi Gençlik Meclisi standında Gençlik Meclisi Üyeleri tarafından Türkiye’nin en genç Belediye Başkanı olan Şahin Şerifoğulları’nın Elazığ’a kazandırdığı Elazığ Belediyesi Gençlik Meclisi'nin kurulması, 8 GB internet kartı, Genç Yaşam Merkezi Projesi, Sosyalhane Projesi, Dijital Kütüphane, Semt Kütüphaneleri, Okumaevleri, Yeni Nesil Medya Atölyesi, STEM ve Robotik Kodlama Eğitim Faaliyetleri, TEKNOFEST 2021 yarışması için teknik ve mali destek çalışmaları, eğitim ve spor faaliyetleri ile gençlere yönelik düzenlenen  Modifiyeli Araç Festivali gibi projeler ayrıntılı şekilde ziyaretçilere anlatıldı.

''ELAZIĞ'IN GELECEĞİNE YATIRIMLAR YAPIYORUZ''
Millet Bahçesi’nde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımı ile açılan festivalde Elazığ Belediyesi’nin geçlere yönelik yaptığı hizmetleri tanıtmaktan gurur duyduklarını dile getiren Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, “Görev süremizin ilk gününden itibaren bir yandan Elazığ’ın ihtiyaçlarını giderirken bir yandan da genç Belediye Başkanı olarak Elazığ’ın geleceğine yatırım yapacak projeleri hayata geçirdik. Tüm bunları yaparken geleceğimizin teminatı olan gençlerimize yönelik yatırımlarımızı da birer birer tamamlayarak hizmete sunduk. Gençlerimize verdiğimiz değerin göstergesi olan hizmetlerimizi festival alanındaki standımızda en iyi şekilde anlatacağız.” dedi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN