Elazığ Güncel

Elazığ Güncel Haberleri

Teknesi Arızalanan Ailenin Yardımına Bot Timi Yetişti!

Elazığ’da Keban Baraj Gölü’nde tekneleri arızalanarak mahsur kalan 5 kişilik ailenin yardımına Jandarma Bot Timi yetişti.

90 Yıllık Tıraş Makinesini 150 Bin Liraya Satışa Çıkardı!

Elazığ’da bir vatandaş, çalışır vaziyette olan kurma ile çalışan 90 yıllık tıraş makinesini 150 bin liraya satışa çıkardı.

Şehit Babası: "İnşallah Her Geçen Vatana Hizmet Eder"

15 Temmuz şehidi Mehmet Şevket Uzun’un adı, Türkiye'nin 4'üncü büyük asma köprüsünde yaşıyor.

Milletvekili Erol, TOKİ Konutlarını İnceledi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elazığ Milletvekili ve Parti Meclisi Üyesi Gürsel Erol, Mustafa Paşa Mahallesinde TOKİ tarafından yapımı devam eden konutları inceledi.

Elazığ'da orman yangını

Elazığ’da çıkan orman yangını 170 dönümlük alanda devam ederken, ekipler yangını söndürmek için çalışmalara başladı.

Veysel Keke'nin Tedavisine Başlandı

Parkinson hastası Veysel KEKE’nin tedavisine başlandı.

Akıllı Kavşak Ve Ebukom İhalesi Gerçekleştirildi!

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın seçim vaatleri arasında yer alan Akıllı Kavşak ve Ulaşım Koordinasyon Merkezi (EBUKOM) Projesi hayata geçiyor.

Başkan Şerifoğulları'ndan Bizmişen TOKİ'ye ziyaret

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Bızmişen TOKİ konutlarını ziyaret ederek vatandaşlarımızla hasbihal etti.

Mazgallar Temizlendi

Elazığ Belediyesi Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü ekipleri, mevsim koşulları gereği il genelindeki bütün mazgal ve kanalizasyon rögarlarını temizleyerek içlerinde biriken hafriyat, kâğıt, mil, çakıl ve izmarit gibi yabancı maddeleri topladı.

Bizmişen TOKİ Konutlarına Otobüs Sefer Sayısı Artırıldı

Elazığ Belediyesi, Bizmişen TOKİ konutlarına düzenlenen otobüs sefer sayısını artırdı.

Gençlerden Anlamlı Ziyaret

Elazığlı gençler Gaziler Haftası nedeniyle Elazığ Garnizon Şehitliği’ni ve Türkiye Muharip Gazileri Derneği’nin Elazığ Şube Başkanlığı’nı ziyaret etti.

Başkan Şerifoğulları Yeni Yol Çalışması İncelemelerinde!

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, şehrin batısından doğusuna ulaşım konforuna katkı kazandıracak, özellikle Fethi Sekin Şehir Hastanesi’ne ulaşımı kolaylaştıracak yeni yol çalışmasına ilişkin incelemelerde bulundu.

Tarihi Bakırcılar Çarşısına Yenileme Projesi!

Elazığ'ın tarihi Bakırcılar Çarşısı'nın, hazırlanan sokak sağlıklaştırma ve cephe düzenlemesi projesiyle yenileceği bildirildi.

Bankaların Elazığ'a 5 kuruş Faydası Yok!

Elazığ halkının ve iş dünyasının finans gücünü kontrol ederek büyük kar elde eden bankaların, deprem sürecinde borçları ötelemekten başka Elazığ'a hiçbir katkı sağlamadıkları gözlendi. Deprem sonrasında yaşananları izlemekle yetinen bankalar, ne bir konut yaptı, ne de insanların ihtiyaçlarını karşıladı.  Bankaların bu tutumu tepkiyle karşılandı.

Elazığlı İş Adamı Hayatını Kaybetti

Elazığlı İş Adamı Muzaffer Sezgin hayatını kaybetti. 

Vali Erkaya Yırık Engelli Vatandaşın Maskelerini Satın Aldı!

Elazığ’da korana virüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında denetimlere katılan Vali Erkaya Yırık, cadde üzerinde maske satan engelli bir vatandaşın maskelerini satın alıp, rahatsızlığı ile ilgili bilgileri aldıktan sonra ilgilenilmesi için talimat verdi.

Elazığ'da Aile Gazetesi İle Topluma Destek!

Elazığ’da Kovancılar Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü tarafından , aile yapısını ayakta tutmak için 15 günde 4 sayfalık Aile Gazetesi çıkartılarak ücretsiz dağıtılıyor.

Deprem Konutlarında Peşin Ödemeler İçin Ekstra Yüzde 20 İndirim

AK Parti Elazığ Milletvekili Metin Bulut, deprem konutlarının geri ödemesiyle ilgili yaptığı açıklamada konut fiyatını peşin ödemek isteyen vatandaşlara yüzde 20 ekstra bir indirim uygulanacağını ifade etti.

Elazığ Yeni Haber'den Vali Erkaya Yırık'a Ziyaret

Elazığ Yeni Haber İnternet ve Medya Yayıncılığı İmtiyaz Sahibi Erhan Bahçeci ve haber sitemiz editörlerinden Ceren Aydoğan, Elazığ Valisi Erkaya Yırık'ı makamında ziyaret etti. 

Toplam 4230 haber.