Başımız Sağolsun

16 yaşındaki Furkan Gündüz kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.

PAYLAŞ
Elazığ Yeni Haber - Elazığ Yeni Haber

Elazığ'da genç yaşına rağmen çalışarak elde ettiği geliri Elazığspor'a bağışlayarak herkesin günlünde taht kuran 16 yaşındaki Furkan Gündüz kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.

Furkan Gündüz'ün vefatı Elazığ'ı yasa boğdu.

Simit satarak ailesine destek olan Muhammet Furkan Gündüz (16), 2016 yılında Elazığspor için başlatılan yardım kampanyasına verdiği destekle tanınmıştı. Gündüz, kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti. Acı haberin duyulmasının ardından Elazığspor ve Elazığlılar başta olmak üzere herkes büyük üzüntü yaşadı.

Geriye çekilen videosu kaldı

16 yaşında hayatını kaybeden Gündüz’den ise geriye 2016 yılında Elazığspor’a verdiği desteği anlatan videosu kaldı. O videoda Gündüz, "Simit satıyorum, geçtiğimiz gün Elazığspor için 25 tane fazla simit aldı. Bu 25 tane simidi sattım ve gidip 17 TL’ye pasolig çıkarttım, 4 TL’de verip bir bilet aldım. 21 TL büyük bir meblağ değil, küçük bir meblağ. Galatasaray-Beşiktaş derbisinde bir maça oturduğun yerden 10 TL veriyorsun, canlı bile değil. Ama bu takıma (Elazığspor) geliyorsun burada 4 TL veriyorsun, kale arkası 2 TL. 2 TL’yi dilenciye veriyorsun kabul etmiyor, 2 TL’nin peşine düşmeyin" ifadelerini kullanmıştı.

Elazığ Yeni Haber İnternet ve Medya Yayıncılığı olarak Furkan Gündüz'e Allah'tan rahmet, ailesine ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN