Başkan Gürgöze 'Recep Tayyip Erdoğan Sadece Milleti İçin Mücadele Eder'

AK Parti Elazığ İl Başkanı Ramazan Gürgöze, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada 'son günlerde PKK terör örgütüyle onun uzantısı konumundaki parti arasında yaşanan güç savaşını gün yüzüne çıkaran bir mektup üzerinden, böyle bir mücadeleyi veren Sayın Cumhubaşkanımıza yönelik ortaya atılan ahlaksız ithamları şiddetle reddediyoruz' dedi.

PAYLAŞ
Elazığ Yeni Haber - Elazığ Yeni Haber

AK Parti Elazığ İl Başkanı Ramazan Gürgöze, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada "Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, sadece milletin hür iradesine sırtını dayayarak yine milleti için mücadele eder." dedi.

Başkan Gürgöze sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi; 

"Sayın Cumhurbaşkanımız ve hükümetimiz, bugüne kadar terörle kesintisiz şekilde mücadele etmiş; Milleti, devleti, bayrağı ve vatanı için canlarını feda eden kahramanlarımızın her zaman yanında yer almıştır.

Fırat Kalkanından Zeytin Dalına ve Pençe Harekatına kadar, terörü kaynağında kurutmak için verilen her mücadelede Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliği ve iradesi başrol oynamıştır.

Son günlerde PKK terör örgütüyle onun uzantısı konumundaki parti arasında yaşanan güç savaşını gün yüzüne çıkaran bir mektup üzerinden, böyle bir mücadeleyi veren Sayın Cumhubaşkanımıza yönelik ortaya atılan ahlaksız ithamları şiddetle reddediyoruz. Örgüt elebaşının terör yuvalarından yolladıkları videolarla, terör suçundan hüküm giymiş kişilerin tweetlerle bazı siyasilere destek vererek, İstanbul seçimi üzerinden hesaplaşmalarını görmezden gelenler bilmelidir ki, bu ithamları milletimizin ferasetinde boğulacaktır.

Yine bilinmelidir ki, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, her türlü kirli oyunlardan, gizli ortalıklardan uzaktır. Recep Tayyip Erdoğan sadece milletin hür iradesine sırtını dayayarak yine milleti için mücadele eder.

Milletimiz olan bitenin farkındadır. Milletimiz aynı zamanda “Kandil’e mi yoksa İmralı’ya mı kulak vermeliyiz?” diye ciddi bir çelişki içinde kıvrananları da yakından teşhis etmiş durumdadır." denildi. 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN