Başkan Kılıç Görevini Devretti

İHH Elazığ İl Temsilcisi Metin Kılıç, Konya'ya tayini çıkması nedeniyle yaklaşık on yıldır yürüttüğü başkanlık görevini devretti.

PAYLAŞ
Başkan Kılıç Görevini Devretti
İHH Elazığ İl Temsilcisi Metin Kılıç, Konya’ya tayini çıkması nedeniyle yaklaşık on yıldır yürüttüğü başkanlık görevini devretti.
Elazığ Yeni Haber - Özkan Kaya

İHH İl Temsilciliği görevini yürüten ve yaptığı görev süresi boyunca vatandaşların yardım seslerini duyan ve duyuran İHH Elazığ İl Temsilcisi Metin Kılıç Konya’ya tayininin çıkması nedeniyle görevini devretti.

Kılıç yaptığı açıklamada, mevcut yönetimin M. Resul Güler başkanlığında çalışmalarına devam edeceğini söyledi.
KILIÇ: “ÇALIŞMALARINA TÜM SAMİMİYETLE DEVAM EDECEKTİR”
Görevi devrettiğini açıklayan Metin Kılıç sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Yaklaşık on yıldır onur ve şerefle tarafıma tevdi edilen İHH Elazığ il temsilciliği görevini Konya’ya tayinimin çıkması münasebetiyle devretmiş bulunmaktayım. Mevcut yönetimimiz M. Resul Güler'in başkanlığında çalışmalarına tüm samimiyetle devam edecektir.  Birlikte mücadele etmekten mutluluk duyduğum tüm birimlerde ki fedakar kardeşlerime gönülden teşekkür ederim. Hiçbir dünyevi karşılık beklemeden yurtiçi ve yurtdışındaki tüm mazlumlara ümmet bilinciyle ulaşmayı kendine gaye edinen samimiyet timsali kardeşlerime, bağışçılarımıza ve gönüllülerimize teşekkür ederim. Bu yapı hiç durmadan aynı ruh ve azimle yoluna devam edecektir. Tüm hemşerilerimiz den ümmetin yüz akı olan bu kuruma sahip çıkmalarını, her daim yanında olmalarını rica ve talep ediyorum. Selam ve dua ile” dedi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN