Beyhan Belediyesi'nden Turizm Atağı

Elazığ'ın Palu ilçesine bağlı Beyhan Beldesi bölgesinde bulunan ve doğaseverler için büyük öneme sahip olan Akdağ Yaylasının yol sorunu Belediye Başkanı Hüseyin Ataş'ın girişimleriyle son buluyor...

PAYLAŞ
Beyhan Belediyesi'nden Turizm Atağı
Elazığ’ın Palu ilçesine bağlı Beyhan Beldesi bölgesinde bulunan ve doğaseverler için büyük öneme sahip olan Akdağ Yaylasının yol sorunu Belediye Başkanı Hüseyin Ataş’ın girişimleriyle son buluyor...
Elazığ Yeni Haber - Erhan Bahçeci

Elazığ’ın Palu ilçesine bağlı Beyhan Beldesi bölgesinde bulunan ve bölgenin turizm açısından büyük öneme sahip olan Akdağlar Yaylasının yol sorunu Beyhan Belediye Başkanı Hüseyin Ataş’ın girişimleriyle son buluyor.

Beyhan Beldesi bölgesinde bulunan ve 2620 metre yükseklikte yer alan Akdağ Yaylasının yol sorunun çözülmesi için girişimleri başlatan Başkan Ataş, yol yapımının en kısa sürede bitirileceğini belirtti.

Özellikle kış sporları açısından da büyük öneme sahip olan Akdağ Yaylasının yaz aylarında ise doğa severler için muhteşem bir tabiat güzelliğine sahip olduğunu belirten Başkan Ataş, bu bölgenin turizme kazandırılması noktasında Beyhan Belediyesi olarak çalışmalarını tüm hızıyla sürdüreceklerini ifade etti. 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN