Bugün Elazığ'da Hava Durumu Nasıl Olacak?

KU, Meteoroloji 13 Bölge Müdürlüğü Elazığ'ın ve çevre illerin hava durumu ile ilgili açıklamalarda bulundu. Meteoroloji Müdürlüğünün yaptığı açıklamada, 'Bölge genelinde havanın parçalı ve çok bulutlu, öğle saatlerine kadar Tunceli ve Bingöl çevrelerinde kısa süreli hafif sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor' denildi.

PAYLAŞ
Bugün Elazığ'da Hava Durumu Nasıl Olacak?
KU, Meteoroloji 13 Bölge Müdürlüğü Elazığ’ın ve çevre illerin hava durumu ile ilgili açıklamalarda bulundu. Meteoroloji Müdürlüğünün yaptığı açıklamada, “Bölge genelinde havanın parçalı ve çok bulutlu, öğle saatlerine kadar Tunceli ve Bingöl çevrelerinde kısa süreli hafif sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor” denildi.
Elazığ Yeni Haber - Özkan Kaya

Bölgemiz genelinde havanın parçalı ve çok bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Hava sıcaklıklarında önemli bir değişiklik beklenmemektedir. Rüzgarların güneyli yönlerden hafif, yer yer orta kuvvette eseceği tahmin ediliyor.
UYARILAR:
ÇIĞ TEHLİKESİ UYARISI: Bingöl ve Tunceli illerimizin yüksek kar örtüsü bulunan dik yamaçlarında çığ oluşma riski bulunduğundan, meydana gelebilecek olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir.
ELAZIĞ’DA SICAKLIK DURUMU:
Elazığ Merkez: 23/ Parçalı ve çok bulutlu
Elazığ Ağın: 18 / Parçalı ve çok bulutlu
Elazığ Alacakaya:  18 / Parçalı ve çok bulutlu
Elazığ Arıcak: 18 / Parçalı ve çok bulutlu
Elazığ Baskil: 18 / Parçalı ve çok bulutlu
Elazığ Karakoçan: 20 / Parçalı ve çok bulutlu
Elazığ Keban: 20 / Parçalı ve çok bulutlu
Elazığ Kovancılar: 22 / Parçalı ve çok bulutlu
Elazığ Maden: 19 / Parçalı ve çok bulutlu
Elazığ Palu: 21 / Parçalı ve çok bulutlu
Elazığ Sivrice: 18/ Parçalı ve çok bulutlu

 

 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN