Bugün Elazığ'da Hava Durumu Nasıl Olacak?

Meteoroloji 13 Bölge Müdürlüğü Elazığ'ın ve çevre illerin hava durumu ile ilgili açıklamalarda bulundu. Meteoroloji Müdürlüğünün yaptığı açıklamada, 'Bölgemiz genelinde havanın parçalı bulutlu Elazığ, Malatya, Tunceli ve Bingöl çevreleri ile Adıyaman'ın kuzey kesimlerinin öğle saatlerinden itibaren yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı olarak geçeceği tahmin edilmektedir.' denildi.

PAYLAŞ
Bugün Elazığ'da Hava Durumu Nasıl Olacak?
Meteoroloji 13 Bölge Müdürlüğü Elazığ’ın ve çevre illerin hava durumu ile ilgili açıklamalarda bulundu. Meteoroloji Müdürlüğünün yaptığı açıklamada, “Bölgemiz genelinde havanın parçalı bulutlu; Elazığ, Malatya, Tunceli ve Bingöl çevreleri ile Adıyaman’ın kuzey kesimlerinin öğle saatlerinden itibaren yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı olarak geçeceği tahmin edilmektedir.” denildi.
Elazığ Yeni Haber - Özkan Kaya

Bölgemiz genelinde havanın parçalı bulutlu; Elazığ, Malatya, Tunceli ve Bingöl çevreleri ile Adıyaman’ın kuzey kesimlerinin öğle saatlerinden itibaren yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı olarak geçeceği tahmin edilmektedir.

Hava sıcaklıklarının mevsim normalleri civarında seyretmesi beklenmektedir.

Rüzgârların batılı yönlerden hafif, yer yer orta kuvvette; yağış anında zaman zaman kuvvetli eseceği tahmin edilmektedir.
ELAZIĞ’DA SICAKLIK DURUMU:
Merkez :29 /  Parçalı bulutlu; öğle saatlerinden itibaren yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı.
Ağın: 27 /  Parçalı bulutlu; öğle saatlerinden itibaren yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı.
Alacakaya:  28  /  Parçalı bulutlu.
Arıcak: 30 /  Parçalı bulutlu.
Baskil: 25  /  Parçalı bulutlu; öğle saatlerinden itibaren yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı.
Karakoçan:  28  /  Parçalı bulutlu; öğle saatlerinden itibaren yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı.
Keban: 30  /  Parçalı bulutlu; öğle saatlerinden itibaren yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı.
Kovancılar:  27  /  Parçalı bulutlu; öğle saatlerinden itibaren yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı. Maden: 29 /  Parçalı bulutlu.
Palu: 29 /  Parçalı bulutlu.
Sivrice:  25 /  Parçalı bulutlu; öğle saatlerinden itibaren yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı.

 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN