Elazığ'da İlginç Yöntemle Sonbahar Temizliği

Elazığ Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü'ne bağlı ekipler park ve bahçelerdeki yaprakları 'yaprak üfleme' makinesiyle temizliyor...

PAYLAŞ
Elazığ Yeni Haber - Elazığ Yeni Haber

Elazığ Belediyesi bulduğu ilginç bir yöntemle park ve bahçelerde bulunan yaprakları "yaprak üfleme" makinesiyle  temizliyor.

Hazan mevsiminde yaprak dökümünün zirve yaptığı kasım ayında ekipler, "yaprak üfleme" makinesi kullanarak hem zamandan kazanıyor hem de işleri kolaylaşıyor.

Elazığ’da sonbahar doğal güzellikleri ile insanları mest ederken, temizlik ekipleri için yoğun emek ve mesai başladı. Hazan mevsiminde yaprak dökümünün zirve yaptığı kasım ayında belediye ekipleri park ve bahçelerde temizlik yapıyor.

BU YÖNTEMLE ZAMANDAN TASARRUF KAZANILIYOR
Elazığ Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri zamandan kazanarak kısa sürede daha çok alanı temizleyebilmek için teknolojik aletler kullanıyor. Yaprak üfleme makinesi ile bir araya toplanan sonbahar yaprakları ekipler tarafından çöp kutularına konularak kaldırılıyor. Yapılan bu işlem sayesinde ekipler, hem zamandan tasarruf yapıyor hem de daha fazla alanları temizliyor.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN