Elazığlı Öğrencilerden Büyük Başarı

Erzincan'da gerçekleşen drone yarışmasında Elazığ'ı temsilen yarışmaya katılan ve büyük bir başarıya imza atan 100. Yıl Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri, Birlik Vakfı ve yönetimi tarafından ziyaret edilerek ödüllendirildi.

PAYLAŞ
Elazığlı Öğrencilerden Büyük Başarı
Erzincan’da gerçekleşen drone yarışmasında Elazığ’ı temsilen yarışmaya katılan ve büyük bir başarıya imza atan 100. Yıl Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri, Birlik Vakfı ve yönetimi tarafından ziyaret edilerek ödüllendirildi.
Elazığ Yeni Haber - Elazığ Yeni Haber

Erzincan’da gerçekleşen drone yarışmasında Elazığ’ı temsilen yarışmaya katılan 100. Yıl Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri drone dalında büyük başarı elde etti.   Öğrencilerin başarıları üzerine Birlik Vakfı ve yönetimi öğrencileri ziyaret ederek, tebrik etti.

İspir; "2005 Yılından Beri Yarışmalara Katılıyoruz"

100. Yıl Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğretmeni Orhan İspir, robot yarışması hakkında bilgi vererek, “2015 yılından beri elektrik elektronik teknolojisi alanı olarak robot yarışmalarına katılıyoruz. En son 13. Uluslararası Milli Eğitim Robot yarışmasına katıldık Samsun’da. Daha sonrada Erzincan’da 4 kategoride katıldık. Bu kategoride 1. 2. ve 3. kategoride aldık” diye kaydetti.

Başkan Şimşek; "Bizleri Gururlandırdıkları İçin Teşekkür Ediyorum"

Birlik Vakfı İl Başkanı Eray Şimşek, “Bugün bizleri onurlandıran ve büyük bir gurur duymamızı sağlayan 100. Yıl Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi müdürüne, öğretmenlerine şükranı bir borç biliyoruz. Bu şehrin çocuklarına, bu toprağın insanına azıcık bir destekle neler yapabileceğini inşallah sizlerin aracılığı ile göstereceğiz. Erzincan’da yapılan yarışmada drone kategorisinde tüm ödülleri toplayarak ilk 4’ü kimseye bırakmayarak şehrimizi layıkıyla temsil ettikleri için, bizleri gururlandırdıkları için müdürüme, Orhan hocama ve tüm kadroya teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN