ELMİYAD Kahraman Şehidimiz İçin Anma Mesajı Yayımladı

Elazığ Medya İnternet Yayıncıları ve Gazeteciler Derneği (ELMİYAD), 5 Ocak 2017 tarihinde İzmir Adliyesi önünde PKK'lı teröristlerle girdiği çatışmada şehit olan Elazığlı Polis memuru Fethi Sekin için anma mesajı yayımladı...

PAYLAŞ
Elazığ Yeni Haber - Elazığ Yeni Haber

Elazığ Medya İnternet Yayıncıları ve Gazeteciler Derneği (ELMİYAD), 5 Ocak 2017 tarihinde İzmir Adliyesi önünde PKK'lı teröristlerle girdiği çatışmada şehit olan Elazığlı Polis memuru Fethi Sekin'in şehadetinin 5. yıl dönümü dolayısıyla mesaj yayınladı. 

ELMİYAD Yönetim Kurulu Başkanı Gülşah Altaş, dernek adına yaptığı açıklamada, "İzmir Adliyesi’ne yönelik terör saldırısını engelleyerek büyük bir facianın önüne geçen ve bu yolda şehadete yürüyen polis memuru Fethi Sekin, kahramanlığıyla adını tüm Türkiye’nin kalbine yazdırmıştır. Vatan, millet sevdasının simge isimlerinden biri olan hemşehrimiz, o gün beylik tabancasıyla hainlerin üzerine yürümüş, masum canlar uğruna kendi canını siper etmiş ve mertebelerin en üstünü olan şehadet mertebesine yürümüştür.  İzmir Adliyesi’ne yönelik terör saldırısını engelleyerek kahramanlık destanı yazan Şehit Fethi Sekin’i şehadetinin beşinci yılında bir kez daha rahmet, şükran ve saygıyla anıyoruz.” denldi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN