Fırat Üniversitesi Ve Orman Bölge Müdürlüğü Arasında İki Protokol İmzalandı

Fırat Üniversitesi Rektörlüğü ile Orman Bölge Müdürlüğü arasında iki protokol imzalandı.

PAYLAŞ
Fırat Üniversitesi Ve Orman Bölge Müdürlüğü Arasında İki Protokol İmzalandı
Fırat Üniversitesi Rektörlüğü ile Orman Bölge Müdürlüğü arasında iki protokol imzalandı.
Elazığ Yeni Haber - Özkan Kaya

Rektörlük makamında gerçekleşen imza törenine, Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Göktaş, Orman Bölge Müdürü Muhammed Salih Çetiner, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Bilal Üstündağ, Prof. Dr. Soner Özgen  ile FÜSEM Müdürü Doç. Dr. İlyas Somunkıran katıldı.

İmzalanan protokollerin amacı, FÜSEM de düzenlenen İHA eğitimlerinden Orman Bölge Müdürlüğü’nde görevli personelin yüzde 50 indiriminden faydalanması ile Fırat Üniversitesi Rektörlüğü tarafından ağaçlandırılması planlanan alanların arazi hazırlığı, toprak işleri, fidan dikimi ve ihata işlerinin Orman Bölge Müdürlüğü tarafından yaptırılmasını kapsıyor.

GÖKTAŞ: ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ PERSONELİNE YÜZDE 50 İNDİRİM UYGULAMIŞ OLACAĞIZ
Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Göktaş ise, imzalanan protokollerin her iki tarafa da hayırlı olmasını dileyerek, “İmzalanan protokolle, FÜSEM de düzenlenecek olan İHA-0 ve İHA-1 eğitimlerinde Orman Bölge Müdürlüğü personeline yüzde 50 indirim uygulamış olacağız. Diğer protokolle de üniversitemizin iki kampüsü bulunuyor. Rektörlük kampüsü ile Malatya yolundaki Harput kampüsümüz. Bu kampüslerimizin daha yeşil olması açısından Orman Bölge Müdürümüzle görüştük. Her iki kampüsümüzün uygun yerlerine ağaç dikmeyi planlıyoruz. Üniversitemiz kampüslerine bu yıl içerisinde 46 Bin ağaç dikmeyi hedefliyoruz. Protokollerin hayırlı olmasını diliyorum.” diye kaydetti.
ÇETİNER: HAYIRLI OLSUN
Orman Bölge Müdürü Muhammed Salih Çetiner, Fırat Üniversitesi Rektörlüğü ile Orman Bölge Müdürlüğü arasında imzalanan iki protokol  Hayırlı olsun” dedi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN