Genel

Genel Haberleri

İçişleri Bakanlığı'ndan Yeni Genelge

İçişleri Bakanlığı, bayram sonrasında camilerde kılınacak ikindi ve cuma namazlarında cemaate maske kullanma zorunluluğu getirildiğini açıkladı.

İşte Ölü ve Vaka Sayıları

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Türkiye'deki vaka ve ölü sayılarını açıkladı. İşte 22 Mayıs Koronavirüs tablosu .

Alışveriş Yapacaklar Dikkat!

Ramazan Bayramı süresince uygulanacak olan sokağa çıkma yasağında market, bakkal, manav, kasap ve kuruyemişçiler 23 Mayıs'ta saat 10.00-17.00 arasında hizmet verebilecek.

21 Mayıs Koronavirüs Tablosu

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Türkiye'deki vaka ve ölü sayılarını açıkladı. İşte 21 Mayıs Koronavirüs tablosu .

Diyanet Açıkladı!

Diyanet İşleri Başkanlığı, yaptığı açıklamada "Bu yıl maalesef milletçe büyük mücadele verdiğimiz koronavirüs salgını sebebiyle camilerimizde bayram namazı kılınamayacak." ifadelerini kullandı.

THY'nin Uçuşlara Başlayacağı Tarih Belli Oldu

THY Yönetim Kurulu ve İcra Kurulu Başkanı İlker Aycı, iç hat seferlerinin 4 Haziran'da dış hat seferlerinin de 10 Haziran'da başlayacağını söyledi.

Bakan Koca Koronavirüs'te Son Rakamları Açıkladı!

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, toplam vaka ve toplam ölü sayısını paylaştı. İşte Bakan Koca'nın Paylaşımı ....

Bakan Kurum , Müjdeyi Verdi

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, bu hafta 100 Bin Sosyal Konut Projesi kapsamında 9 ilde 2.788 konutun kuralarının çekileceğini söyledi. Kurların çekileceği 9 il arasında Şırnak, Hakkari, Şanlıurfa, Bingöl, Tunceli, Elazığ, Batman, Mardin ve Siirt yer alıyor.

İşte Sokağa Çıkma Yasağının Ayrıntıları

İçişleri Bakanlığı 81 ilin valiliğine 22 Mayıs saat 00.00 ile 26 Mayıs 00.00 arasında uygulanacak sokağa çıkma kısıtlamasıyla ilgili genelge gönderdi.

Bakan Koca Vaka ve Ölü Sayılarını Paylaştı

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Türkiye'deki vaka ve ölü sayılarını paylaştı.

Kadir Geceniz Mübarek Olsun

Ramazan ayı içerisinde olduğu bilinen Kadir Gecesi, pek çok Müslüman tarafından huşu içerisinde idrak edilecek. Bu yıl 19 Mayıs Salı günü idrak edilecek olan Kadir Gecesi, bazı kesimler tarafından kandil olarak tabir edilse de kandil günlerinden değildir.

Bakan Koca Açıkladı!

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Türkiye'deki vaka ve ölü sayılarını açıkladı.

Sokağa Çıkma Yasağı Olacak mı ?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde Cumhurbaşkanlığı Kabinesi video konferans yöntemi ile 8'inci kez toplandı. Toplantıda koronavirüs tedbirleri ve normale dönüş adımları ele alındı.

Gözler Kabine Toplantısında

Bugün yapılacak kabine toplantısında, Ramazan Bayramı'nda 4 günlük sokağa çıkma yasağının uygulanıp uygulanmayacağı ele alınacak.

İşte Ölü ve Vaka Sayıları

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Türkiye'deki toplam vaka ve toplam ölü sayılarını paylaştı.

Tur Otobüsüyle Munzur Vadisini Gezdiler

Tunceli’de 65 yaş üstü vatandaşlar, izin günlerinde Vali Tuncay Sonel tarafından şehre getirilen tur otobüsüyle Munzur Vadisi’ni gezmenin keyfini yaşadı.

İşte Ölü ve Vaka Sayıları

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Türkiye'deki vaka ve ölü sayılarını açıkladı.

Erdoğan Talimat Verdi

Hava sıcaklıklarının yüksek seyretmesi üzerine Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın talimatıyla pazar günü 65 yaş ve üzerindekilerin sokağa çıkma saati değişti.

Bakan Koca Açıkladı

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Türkiye'deki toplam vaka ve toplam ölü sayılarını açıkladı. İşte Bakan Koca'nın paylaşımı ...

Toplam 342 haber.