Genel

Genel Haberleri

Türkiye'yi İlgilendiren Koronavirüs Kararları!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında gerçekleştirilen kabine toplantısı sona erdi. Toplantının ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklamalarda bulundu.

Erdoğan'dan Önemli Açıklamalar

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında gerçekleştirilen kabine toplantısı sona erdi. Toplantının ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklamalarda bulundu.

12 Terörist Öldürüldü

Milli Savunma Bakanlığı, taciz ateşi açan ve sızma girişiminde bulunan 12 PKK/YPG'li teröristin, komandolarımız tarafından etkisiz hale getirildiğini bildirdi.

Bakan Koca Açıkladı

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, koronavirüs toplam vaka ve toplam ölü sayılarını paylaştı.

Ömer Döngeloğlu Hayatını Kaybetti

Bir süredir koronavirüs tedavisi gören İlahiyatçı Yazar Ömer Döngeloğlu Başakşehir'de tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Cumhurbaşkanı Erdoğan, ilahiyatçı yazar Döngeloğlu'nun oğlu Muhammed Döngeloğlu ile telefonda görüşerek taziyelerini iletti.

Bakan Koca Son Verileri Paylaştı

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, koronavirüs salgınıyla ilgili ülkemizdeki son rakamları paylaştı.

Maskem Nerede?

Türk Eczacıları Birliği Başkanı Erdoğan Çolak, şu ana kadar Türkiye'de 40 milyon maskenin, eczaneler tarafından vatandaşlara dağıtıldığını belirtti.

Milletvekili Ağar'dan Sert Açıklama

Milletvekili Ağar'dan darbe tehdidine tokat gibi cevap: “Devleti tehdit etmeye yeltenenler bu kez kaçacak delik dahi bulamazlar"

15 Mayıs'a Kadar Ertelendi

Adalet Bakanlığınca, cezaevlerindeki tüm görüşler, cezaevleri arası nakiller, aile görüşme odalarının kullanımı 15 Mayıs'a kadar ertelendi.

Erdoğan, Elazığlı Aile İle Görüştü

Cumhurbaşkanı Erdoğan, video konferans aracılığıyla Elazığ’da yaşayan Baltacı ailesiyle görüştü. Aile ile bir süre sohbet eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, Vefa Sosyal Destek Gruplarının yardımlarını sordu.

Bakan Koca Açıkladı

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, koronavirüs salgınıyla ilgili ülkemizdeki son rakamları paylaştı.

Tedbirler Hakkında Rapor

Türkiye'de koronavirüsle mücadelede başarılı adımların atılması sonrası vaka ve ölü sayılarında düşüş yaşanıyor..

Elazığ'da Korkutan Deprem

Elazığ’da saat 11:47’de AFAD verilerine göre 4.2 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

6 GB Ücretsiz İnternet

Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı, kovid-19 salgını nedeniyle uzaktan eğitim gören öğrenciler için 6 GB ücretsiz internet verileceğini açıkladı.

O İlçeye Giriş Çıkışlar Yasaklandı

İl Hıfzıssıhha Meclis Kararı Elazığ’la ilgili yeni kararlar aldı. Alınan kararlar arasında Maden ilçesine giriş ve çıkışların durdurulduğunu açıklandı.

Bakan Koca Önemli Açıklamalarda Bulundu

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Bilim Kurulu toplantısının ardından açıklamalarda bulundu. Bakan Koca, "Türkiye süreçten yüzünün akıyla çıktı" diyerek "Önümüzdeki dönemde vakaların az görüldüğü şehirlerde tedbirleri gevşetebiliriz" ifadelerini kullandı.

THY, Seferlerini Durdurdu

Türk Hava Yolları, yeni tip koronavirüs salgını nedeniyle tüm iç ve dış hat uçuşlarının 28 Mayıs 2020 tarihine kadar durdurulduğunu açıkladı.

Bakan Koca Açıkladı

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca koronavirüs toplam vaka ve ölüm sayılarını paylaştı.

Benzine İndirim

Bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere benzine 9 kuruş indirim geldi. Söz konusu fiyat değişikliği pompaya yansıyacak.

Toplam 342 haber.