MÜSİAD'dan Regaip Kandili Mesajı

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği Elazığ Şube Başkanı Mehmet Özeren, Regaip Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

PAYLAŞ

MÜSİAD Elazığ Şube Başkanı Mehmet Özeren, Regaip Kandili dolayısıyla yayınladığı mesajında, İslam âlemi olarak mübarek üç ayların müjdecisi olan Regaip Kandili’ne kavuşmanın huzurunu ve mutluluğunu yaşadıklarını belirtti. 

Başkan Özeren mesajında; "İçinde Regaip, Miraç, Berat ve Kadir gecelerini bulunduran mübarek üç aylar, İslam dünyası için sevinç, bereket ve mağfiret mevsimidir. Bu faziletli gün ve geceleri, fırsata çevirmeli, onların büyük birer nimet olduğunu unutmamalıyız." dedi. 

"TÜM HEMŞEHRİLERİMİZİN REGAİP KANDİLİNİ TEBRİK EDİYORUM"
Başkan Özeren yayınladığı mesajında şu ifadelere yer verdi;

"Rahmet ve merhamet kapılarının açıldığı mübarek Regaip Kandili’nde Rabbimizden af ve bağışlanma dilerken gönül dünyamızı kirleten kin, nefret ve haksızlık gibi kötülüklerden sakınalım. Anne-babamıza, yakın çevremize her zamanki gibi sevgiyle ve iyilikle yaklaşalım. Başta ilimiz ve ülkemiz olmak üzere tüm dünyada kardeşlik ve huzurun hâkim olması için dua etmeyi unutmayalım.

Bu duygularla, bu mübarek günlerin insanlığın yaşadığı sıkıntıların sona ermesine vesile olmasını temenni ediyor; hemşerilerimizin ve tüm İslam âleminin mübarek üç aylarını ve Regaip Kandili’ni tebrik ediyorum" 
 

Sude Tuncel

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN