Turistleri Kanyonlara Taşıyan Vatandaşa Ceza Yazıldı

Elazığ'ın Baskil ilçesinde Vali Çetin Oktay Kaldırım tarafından tespit edilen ve gündeme taşınarak, ülke gündemine oturan ve Atlas dergisinin kapağına konu olan Kanyonları görmeye gelen 35 Bayan Turisti kanyonlara taşıyan Baskilli vatandaşa cezai işlem uygulandı.

PAYLAŞ
Turistleri Kanyonlara Taşıyan Vatandaşa Ceza Yazıldı
Elazığ’ın Baskil ilçesinde Vali Çetin Oktay Kaldırım tarafından tespit edilen ve gündeme taşınarak, ülke gündemine oturan ve Atlas dergisinin kapağına konu olan Kanyonları görmeye gelen 35 Bayan Turisti kanyonlara taşıyan Baskilli vatandaşa cezai işlem uygulandı.
Elazığ Yeni Haber - Özkan Kaya

Elazığ Valiliği tarafından yapılan “ Doğrusunu bilelim” açıklamasında son günlerde haberlere konu olan bölgenin Elazığ Sınırları içinde olmadığı, Malatya ili sınırları içinde olduğu açıklanmıştı.

Ancak aynı gün içinde Baskil ilçesinde, karayoluyla gelip kanyonlara gitmek isteyen tur otobüsündeki 35 bayanı traktörü ile kanyonlara ulaştırma adına taşıyan vatandaşa, Jandarma tarafından 650 TL cezai işlem uygulandı.


 

Baskil’de, kanyonları ziyarete gelen ancak yolun stabilize olmasından dolayı otobüsün gitmeyeceğinin belirtilmesi üzerine gelenleri,  il turizmine katkı için gelen bayanları kanyonlara traktörü ile taşıma hizmetini veren Vehbi Genç’e yazılan 650 TL tutarında ki ceza  akıllarda soru işareti bıraktı. 

HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 1

  • Aglarmisin gulermisin cezayı yazanlar Turist gelince neredeydi zavallı köylüye kesmişler | 09 Eylül 2021 19:15

    Iyi

BUNLARA DA BAKIN