Ziver Holdingin Yapımını Üstlendiği Okul Yapımına Başlandı

Elazığ'da meydana gelen depremden sonra eğitim öğretim de yaraların sarılması için hayırsever iş adamı Veysel Demirci tarafından sözü verilen 12 derslikli Lisenin yapım çalışmalarına başlandı. 

PAYLAŞ
Elazığ Yeni Haber - Elazığ Yeni Haber

Elazığ'da meydana gelen depremden sonra eğitim öğretim de yaraların sarılması için hayırsever iş adamı Veysel Demirci tarafından sözü verilen 12 derslikli Lisenin yapım çalışmalarına başlandı. 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde gerçekleştirilen "Okullardan Yarınlara" programında yaptığı konuşmada, imkanı olan hayırsever vatandaşları derslik ve okul yapımı için bağışta bulunmaya davet emişti.

12 DERSLİKLİ OKULUN YAPIMN ÇALIŞMALARI BAŞLADI
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın çağrısının ardından Ziver Holding Yönetim Kurulu Başkanı Veysel Demirci, Elazığ'ın Aksaray mahallesinde 12 derslikli Lise yaptıracaklarını açıklamıştı. Demirci, program sonrasında yaptığı açıklamada; "Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın teşrifleriyle gerçekleştirilen 'Okullardan Yarınlara' Programında Elazığ Aksaray İmam Hatip Lisesi'nin yapımını bağışçı olarak üstlendik. İlimize ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum." ifadelerini kullanmıştı.

İş adamı Veysel Demirci tarafından sözü verilen 12 derslikli Lisenin yapım çalışmalarına başlandı. Yapılan protokol sonrasında Ziver İnşaata işyeri teslimi yapıldı. Ziver İnşaat, Elazığ Merkez Aksaray  mahallesinde inşaat çalışmalarına start verdi. 12 Derslik okulun kısa sürede tamamlanarak hizmete açılması bekleniyor. Okul, yapımı tamamlandıktan sonra Milli Eğitim Müdürlüğü'ne devredilecek. 

İLİMİZE VE ÜLKEMİZE HAYIRLI OLSUN
İş Adamı Veysel demirci, yaptığı açıklamada, "Elazığ depreminde hasar gören Aksaray İmam Hatip Ortaokulunun Ziver Holding olarak yapımını üstlenmiştik. Bugün itibariyle yer teslimini alarak, inşaatına başladık. İlimize ve Ülkemize hayırlı olmasını diliyorum." dedi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN