Elazığ'daki STK Başkanları Ankara'ya Çıkarma Yaptı

Elazığ'da bulunan bir grup Sivil Toplum Kuruluşlarının Başkanları, Ankara'ya çıkarma yaparak bir dizi ziyaretlerde bulundular.

PAYLAŞ
Elazığ'daki STK Başkanları Ankara'ya Çıkarma Yaptı
Elazığ'da bulunan bir grup Sivil Toplum Kuruluşlarının Başkanları, Ankara'ya çıkarma yaparak bir dizi ziyaretlerde bulundular.
Elazığ Yeni Haber - Elazığ Yeni Haber

İlimizde faaliyet yürüten, Elazığ Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Esnaf Odası Başkanı Mitat Ulaş, ASRİAD Elazığ Şube Başkanı Yakup Baş, DSİ Eski Genel Müdür Yardımcısı Turkay Özgür, Prof. Dr. Kenan Peker, STK eski Başkanlarından Mahir Sönmez ve İdareci ve Bürokratlar Birliği Başkanı Yücel Can, Ankara’da bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

STK Başkanları ilk ziyaretini, Emniyet Genel Müdürlüğü görevine atanan hemşehrimiz Mehmet Aktaş’a gerçekleştirdi. Önemli bir göreve atanan Aktaş’a görevinde başarılar dileyen heyet, daha sonra Anayasa Mahkemesi üyeliğine atanan hemşehrimiz Selahattin Menteş’e hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi. Ziyaretlerine devam eden STK Başkanları, Cumhurbaşkanı yardımcısı Fuat Oktay’ın Özel Kalem Müdürü hemşehrimiz Tuncay Akkoyun’u da ziyaret etti. Heyet son olarak Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığında İnşaat ve Kamulaştırma Daire Başkanı Kazım Özgür’ü ziyaret etti.

Ziyaretler sonrası açıklamalarda bulunan Elazığ Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Esnaf Odası Başkanı Mitat Ulaş, STK başkanlarıyla Ankara’da gerçekleştirdikleri ziyaretler hakkında açıklamalarda bulundu. Ulaş  “Değerli STK başkanlarımızla Ankara’da bir dizi ziyaret gerçekleştirdik. Hemşehrilerimiz çok önemli görevlere getiriliyor bu bizleri çok mutlu ediyor. Bizlerde kendileine hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Atanan hemşehrilerimize başarılar diliyorum” dedi. 


 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN