Tarım Bakanlığı'nda 'Uluova' Toplantısı

Elazığ Valisi Erkaya Yırık, AK Parti Milletvekilleri Metin Bulut, Sermin Balık, Zülfü Tolga Ağar, AK Parti İl Başkanı Şerafettin Yıldırım ve MHP İl Başkanı Semih Işıkver, Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından Elazığ'a yapılacak yatırımlar ile ilgili düzenlenen istişare toplantısına katıldı.

PAYLAŞ
Tarım Bakanlığı'nda 'Uluova' Toplantısı
Elazığ Valisi Erkaya Yırık, AK Parti Milletvekilleri Metin Bulut, Sermin Balık, Zülfü Tolga Ağar, AK Parti İl Başkanı Şerafettin Yıldırım ve MHP İl Başkanı Semih Işıkver, Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından Elazığ’a yapılacak yatırımlar ile ilgili düzenlenen istişare toplantısına katıldı.
Elazığ Yeni Haber - Özkan Kaya

Elazığ Valisi Erkaya Yırık ve AK Parti Milletvekilleri Metin Bulut, Sermin Balık, Zülfü Tolga Ağar, DSİ Genel Müdür Kaya Yıldız, AK Parti İl Başkanı Şerafettin Yıldırım ve MHP İl Başkanı Semih Işıkver Ankara’da Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından Elazığ’a yapılacak olan yatırımların değerlendirildiği toplantıya katıldı.

Toplantıya Tarım ve Orman Bakan Yardımcıları Mehmet Hadi Tunç ile Ayşe Ayşin Işıkgece katıldı.

Düzenlenen toplantıda Elazığ'a yapılacak yatırımlar ile “Elazığ Uluova Sulama Projeleri” üzerinde görüş alışverişinde bulunuldu.  

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN